Vstavané šatníkové skrine

Umožňujú Vám ideálne využiť celý priestor, ktorý si vymedzíte presne na to na čo si ho sami naplánujete. Vy si k nám prinesiete svoju predstavu o usporiadaní vecí a mi Vám ich pomôžeme reálne uskutočniť.

Interiér šatníkových skríň je štandardne vyrábaný z laminovanej drevotriesky hrúbky 18 mm. Všetky hrany s ktorými prídete do styku pri používaní šatníka sú opatrené vysoko odolnou plastovou hranou ABS. V praxi sa šatníkové skrine dodávajú bez zadnej steny. V prípade, že nemáte svoju stenu upravenú oderuvzdornými farbami prípadne tapetami na požiadanie vyrobíme zadnú stenu z laminovanej drevotriesky hrúbky 10 mm. Okrem políc je možné do interiéru namontovať drôtený program, vešiakové tyče pevné, sťahovacie, šuflíky a iné doplnky podľa Vašich požiadaviek.

Materiály na výplň dverí:
- laminovaná drevotrieska v 26 odtieňoch dreva
- sklo číre, s pieskovanou fóliou, lakované biele a farebné
- zrkadlo strieborné, bronzové, grafitové


Buk

Dub

Borovica

Čerešňa

Mahagón

Hruška modrá

Vanilka

Slonová kosť

Biela

Profily rámu dverí:
- hliníkové profily:
bronzový, strieborný matný, champagne, zlatý matný
- oceľové fóliované v odtieňoch dreva:
buk, dub, čerešňa, jelša, borovica, mahagón…

Materiály na interiér: všetky hrany opatrené ABS páskou
- laminovaná drevotrieska v 26 odtieňoch dreva
- laminovaná drevotrieska biela
- drôtený program

3 kroky ktoré urýchlia výber a výrobu Vašej vstavanej šatníkovej skrine:
Orientačne zmeriate rozmer budúceho priestoru vo Vašom byte alebo domčeku a jednoduchými zvislými a vodorovnými čiarkami navrhnete svoju predbežnú predstavu interiéru.

Predstavu zašlete e-mailom alebo faxom s kontaktom na Vás, na našu kontaktnú adresu (náčrt skrine a popis materiálov a doplnkov rám dverí - oceľ alebo hliník, vyplň dverí -laminovaná drevotrieska alebo zrkadlá) prípadne s touto približnou predstavou zájdete do našej predajne.

V prípade, že Vám nami vypracovaná cenová ponuka vyhovuje potvrdíte záväznú objednávku, dohodnete návštevu nášho technika, ktorý zameria rozmery priamo na mieste a dohodnete termín montáže.