Poradenstvo - našim zákazníkom ponúkame zdarma poradenstvo a konzultácie týkajúce sa technických možností a obmedzení, tvarových a typových variant jednotlivých prvkov. Radi a ochotne Vám pomôžeme nájsť to správne riešenie pre Vaše okná.

Profesionálne zameranie - páči sa Vám naša ponuka? Rozhodli ste sa pre niektorú z nami predložených variant? Naši technici sú pripravený stretnúť sa s Vami u Vás doma alebo na stavbe, detailne zamerať stavebné otvory a vyriešiť s Vami všetko potrebné pre vypracovanie zmluvy. Tejto činnosti venujeme maximálnu pozornost, lebo je základným predpokladom bezchybnej dodávky.

Doprava - okná a dvere Vám dopravíme bezplatne a spoľahlivo až na miesto určenia.

Demontáž - v prípade že sa jedná o rekonštrukciu, je potrebné najprv demontovať pôvodné okná. Žiadne obavy - starých a nepotrebných okien Vás zbavíme rýchlo a bezplatne.

Montáž - kvalitné preškolené montážne týmy, ktoré, svoju prácu zvládajú rýchlo a precízne. Ich remeselná zručnosť a skúsenosť sú zárukou bezproblémovej funkčnosti Vašich okien.

Murárske práce - ihneď ako to technologický postup dovolí, môžeme v prípade Vášho záujmu vyspraviť okenné ostenia a dokončiť dielo k Vašej spokojnosti.

Servis - v záručnej dobe alebo v priebehu celej životnosti nami dodaných okien, dverí alebo príslušenstva môžu nastať situácie, ktoré neumožňujú plnohodnotne využívať výrobok a vyžadujú rýchly servisný zásah (rozbité sklo, nastavenie kovania…) Stále sme nablízku, pripravený riešiť situáciu.